Twoje rozsądne rozwiązania

            Hurtownia artykułów sanitarnych EXEC Edmund Czubak i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie istnieje na rynku od ponad 10 lat.

Doświadczenie zebrane w ciągu tych lat pozwala nam zrozumieć potrzeby każdego, kto poszukuje rozsądnego rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Pragniemy zapewnić naszym Klientom szeroki wybór asortymentu i możliwość swobodnych aranżacji.

Oferujemy i promujemy marki własne Batmix i VE. W ten sposób chcemy podkreślić unikalność naszych produktów i jednocześnie zostać zauważonym, wybranym przez nowe grupy odbiorców.

Mamy nadzieję, że wszechstronny asortyment i bogata gama wzorów o zróżnicowanej stylistyce baterii łazienkowych oraz kuchennych marki Batmix, sprosta Państwa oczekiwaniom. 

VE to specjalistyczne produkty, które pozwolą zaspokoić potrzeby związane z asortymentem, znajdującym swoje zastosowanie w nowoczesnych instalacjach wodociągowych oraz centralnego ogrzewania.

Poza markami własnymi reprezentujemy na terenie naszego działania producentów takich jak:

TUPY S.A., Inyectometal S.A.U. i Flexitub S.L. Ponadto zajmujemy się sprzedażą producentów znanych marek związanych z rynkiem armatury sanitarnej, prezentowanych szerzej w katalogu, który z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce.

Produkt dodany do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób gromadzimy dane osobowe przeczytaj ten artykuł: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY