DISFLEXFirma KK-POL powstała w 1994 roku. Przez lata umacniała swoją pozycję na polskim rynku jako producent wyposażenia, urządzeń i akcesoriów sanitarnych. Dziś, jako niekwestionowany lider w produkcji zaworów napełniających i spustowych, firma kładzie coraz większy nacisk na rozwój produkcji stelaży podtynkowych.

Dzięki dwóm zakładom w Polsce, w których produkuje stelaże podtynkowe i płytki przycisków, przebojem wdarła się do ścisłej czołówki największych producentów tej branży w Europie.
Proces produkcyjny jest objęty systemem zarządzania jakością zgodną z ISO 9001. Produkcja opiera się na wtryskarkach najnowszej generacji uznanych światowych firm: Engel i Arburg o sile zwarcia do 7000 kN. Znaczną część tego procesu, w jego najbardziej istotnych fazach technologicznych, wykonują zintegrowane z wtryskarkami roboty przemysłowe – manipulatory. Do produkcji używane są wyłącznie pierwotne surowce renomowanych firm światowego formatu. Przetwarzane są tworzywa PP, PE, PS, ABS, POM, elastomery termoplastyczne.
Firma KK-POL posiada własne laboratorium badawcze. Umożliwia ono przeprowadzenie badań produkowanych wyrobów w pełnym zakresie zgodności z przedmiotowymi normami polskimi oraz europejskimi, jak również wewnętrznymi procedurami badawczymi.
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób gromadzimy dane osobowe przeczytaj ten artykuł: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY